Plačiai paplitusia nuomone, grafikos dizainerių įvaizdis sukuria privilegijuoto, tarsi iš kitos planetos atvykusio žmogaus paveikslą. Dizaineris maketuotojas sklando “tarp žemės ir dangaus”, o grafikos dizainas ir maketuotojo darbas prilyginamas aukštąjam menui ir yra skirtas tik išrinkstiesiems. Žemiškam užsakovui sudėtinga išsakyti savo lūkesčius ir rasti bendrą kalbą.

Mūsų komandos pagrindinis tikslas – paprastai ir greitai įgyvendinti kliento norus, bendraujant nuoširdžiai ir draugiškai, abiems pusėms suprantama kalba. Esame pareiginga ir atsakinga komanda, nebaigti dizaino darbai mums – tarsi prarastos ir neįgyvendintos idėjos. Pagrindinis mūsų privalumas – darbų atlikimo greitis. Siekiame įrodyti, kad geri ir kokybiški užsakymai nebūtinai reikalauja didelių laiko sąnaudų.

Nesikreipkite į mus, jeigu turite tik sau aiškią ir tik Jums veinam suprantamą maketo viziją. Mes ne burtininkai ir stebuklų nesukursime, šiuo klausimu Jums galėtų padėti magijos ekspertai. Jeigu jaučiatės išmanantys dizaino ir programinės įrangos ypatumus geriau nei mes, taupykime vieni kitų laiką – Jums tikrai mūsų nereikia.

Pagrindiniai maketavimo darbai ir paslaugos verslui:

Vizuali reklama, firminio stiliaus kūrimas (skrajutės, lankstinukai, dovanų kuponų maketai, nuolaidų kortelės, katalogai, vizitinių kortelių maketai), vaizdinė reklama ir maketavimas, nuotraukų retušavimas, maketavimas, apipavidalinimas, proginių leidinių maketavimas, kalendoriai, reklaminiai plakatai, pakuočių ir etikečių dizainas, meniu maketavimas, knygų maketavimas, atvirukų  ir pakvietimų gamyba, žurnalai.

Naudojamos maketavimo ir grafinio dizainos programos – Adobe Photoshop, Adobe Illustrator (CorelDRAW), Adobe InDesign, Power Point, Google SketchUp.

 

Esame lankstūs ir darbingai nusiteikę, labai mylime ir vertiname ilgalaikius santykius su pastoviais klientais.

Bendradarbiaukime!