Nėštukės užrašai: nuotaikų-nuotraukų albumas

0 Atsiliepimas (-ai)

„Nėštumo užrašai" – išskirtinio gyvenimo etapo vedlys ir prisiminimų sergėtojas. Jame ne tik rasite nuosekliai surašytas vaikelio vystymosi stadijas, bet ir galėsite papildyti savo informacija, kaip jaučiatės nėštumo metu, kokios emocijos ar poreikiai džiugina ir stebina.

Išskirtinė dienoraščio galimybė – sukelti kassavaitinio nėštumo nuotraukas. Juk taip smagu stebėti, kaip auga pilvelis! Surašykite visas emocijas į šį dienoraštį ir jis taps nuostabiu nėštumo istorijos prisiminimu.


Bendra Informacija
Leidėjas: Maketonas
Išleidimo metai: 2020
Formatas: 1.2 x 21.8 x 26 cm
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 88
ISBN 9786099610214
10,98 EUR
Su mokesčiais
Turime sandėlyje:

Pirkti
Kiekvienas vaikas vystosi individualiai ir nepakartojamai, todėl knygoje pateikta informacija tik apytiksliai leidžia susipažinti su nėštumo eiga ir jos subtilybėmis. Kiekviena moteris nėštumo metu jaučiasi skirtingai. Vienoms jis gali būti sunkus, kitoms — labai lengvas, kaip ir pats gimdymas. Vadovaukitės asmeniniais pojūčiais ir tikslais. Bet kuriuo atveju, jei pajusite kažką neįprasto ar nemalonaus, kuo skubiau kreipkitės į jus prižiūrintį gydytoją. Sėkmės įspūdingoje kelionėje ir linkime tik gražių prisiminimų!

Scroll