Stereogramų paslaptys

0 Atsiliepimas (-ai)

Šį ypatingą leidinį, skiriame kiekvienam vaikui ir suaugusiajam, ieškančiam originalaus būdo, kaip atitrūkti nuo kasdienybės ir atsipalaiduoti. Rekomenduojame visiems, mėgstantiems galvosūkius ir sudėtingesnius iššūkius, pasirengusiems pasinerti į magišką trimačių paveikslėlių pasaulį. Knygoje rasite visą šūsnį stereogramų, kuriose reikės įžvelgti slypinčią prasmę ir nematomus vaizdus.


Bendra Informacija
Leidėjas: Maketonas
Išleidimo metai: 2022
Formatas: 1 x 23 x 23
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 112
ISBN 9786099610252
12,99 EUR
Su mokesčiais
Turime sandėlyje:

Pirkti

Norėdami pamatyti stereogramas, turite būti kantrūs. Jeigu tai pirmoji jūsų pažintis su šiais galvosūkiais, galite gerokai užtrukti, kol išvysite paslėptą vaizdą. Kartais galvosūkiui įveikti teks skirti iki 10–30 min., retsykiais – visą valandą. Tiesa, šiek tiek pasipraktikavus, vėliau bus žymiai paprasčiau, kadangi akys pripras prie kelionių į trimačio vaizdo pasaulį.

Kviečiame atsipalaiduoti ir leistis į smagią virtualią kelionę, kurią rasite šioje vaizdingoje knygoje. Ar jums pavyks pamatyti tai, kas slypi giliau? Galbūt jūsų fantazija atsiskleis visiškai netikėtomis spalvomis ir trimačiame pasaulyje išvysite dar daugiau grožio? Verskite puslapį ir įžvelkite (ne)matomą...

Scroll