Knygos

0 Atsiliepimas (-ai)

12 savaičių iššūkis kūnui: pokyčių stebėjimo ir žymėjimo knyga

Nėra stebuklingų kokteilių mažinančių riebalinį sluoksnį, nėra geriausio pratimo, geriausio trenerio...

Ši knyga skirta atsigręžti į save. Kasdiena pildydama kiekvieną skiltį ir atlikdama treniruočių pratimus, įgysi discipliną.

Tavęs laukia net 12 skirtingų treniruočių su 8 pratimais kiekvienoje, stiprinančiais korpuso raumenis, kojas, rankas, nugarą. Pratimai nereikalauja jokio papildomo inventoriaus.

9,98 EUR
0 Atsiliepimas (-ai)

13 pasakų apie raganas: su dailininko Ojaro Mašidlausko iliustracijomis

Knygą sudaro 13 pasakų apie raganas su detaliomis ir spalvingomis dailininko Ojaro Mašidlausko iliustracijomis. Ragana lietuvių tautosakoje - dažnu atveju, blogus kėslus ir suktybes simbolizuojanti būtybė. Šio leidinio tikslas - perteikti pasakas vaikams su humoro gaida, siekiant pristatyti subtilesnį raganų įvaizdį ir iš esmės supažindinti su jų atsiradimo istorija.

12,99 EUR 7,80 EUR
0 Atsiliepimas (-ai)

Nėštukės užrašai: nuotaikų-nuotraukų albumas

„Nėštumo užrašai" – išskirtinio gyvenimo etapo vedlys ir prisiminimų sergėtojas. Jame ne tik rasite nuosekliai surašytas vaikelio vystymosi stadijas, bet ir galėsite papildyti savo informacija, kaip jaučiatės nėštumo metu, kokios emocijos ar poreikiai džiugina ir stebina.

Išskirtinė dienoraščio galimybė – sukelti kassavaitinio nėštumo nuotraukas. Juk taip smagu stebėti, kaip auga pilvelis! Surašykite visas emocijas į šį dienoraštį ir jis taps nuostabiu nėštumo istorijos prisiminimu.

11,99 EUR
0 Atsiliepimas (-ai)

Kalėdų belaukiant...

Kalėdinių pasakų rinkinys vaikams – nuotaikingi Kalėdų miestelio elfų nuotykiai. Istorijose veikia trylika skirtingų elfų ir Kalėdų Senelis. Knygoje aprašomos jų pareigos, atliekami darbai, nusivylimai ir linksmybės. Kasdien elfai tvarkosi, sportuoja, vaidina, gieda giesmes bei puošia miestelį laukdami Kalėdų. Pasakojimai sutampa su advento kalendoriumi ir padeda nuosekliai sekti gruodžio mėnesio dienas bei sustiprinti tikėjimą Kalėdų stebuklais.

Istorijose akcentuojama draugystė, savitarpio supratimas, pagalba bei savitumas. Kiekvienas elfas yra nepakartojamas ir savaip ypatingas.

9,98 EUR
Scroll