Knygos

0 Atsiliepimas (-ai)

12 savaičių iššūkis kūnui: pokyčių stebėjimo ir žymėjimo knyga

Nėra stebuklingų kokteilių mažinančių riebalinį sluoksnį, nėra geriausio pratimo, geriausio trenerio...

Ši knyga skirta atsigręžti į save. Kasdiena pildydama kiekvieną skiltį ir atlikdama treniruočių pratimus, įgysi discipliną.

Tavęs laukia net 12 skirtingų treniruočių su 8 pratimais kiekvienoje, stiprinančiais korpuso raumenis, kojas, rankas, nugarą. Pratimai nereikalauja jokio papildomo inventoriaus.

6,99 EUR
0 Atsiliepimas (-ai)

Tradicinės Velykos. Šiuolaikiniai margučiai Arūnas Vaicekauskas

Kai dangaus skliautu keliaujanti saulė kerta astronominį pavasario lygiadienio tašką, krikščioniškasis pasaulis švenčia svarbiausią šventę.

Velykos atveria nepaprastą galimybę nuo tradicijų atitrūkusiems miesto gyventojams ne tik užpildyti trūkstamas žinių spragas, bet ir smagiai praleisti laiką mėgaujantis senosiomis kaimo pramogomis.

Pagrindiniu Velykų pusryčių akcentu buvo tradiciniais raštais marginti kiaušiniai.

Knygoje aprašomi pagrindiniai tradicinių Velykų papročiai ir pateikiami šiuolaikiniai neįprasti kiaušinių marginimo būdai.

12,99 EUR
0 Atsiliepimas (-ai)

„Pasimatuok” profesiją. Grafikos dizaineris

Šioje knygoje pateiktos 45+1 grafinio dizainio užduotys, kuriose kviečiame atverti duris fantazijai ir kurti maketus, užpildyti tuščius plotus savo dizainais bei sumaketuoti knygos viršelį, etiketę, reklamą, vizitinę kortelę, plakatą ir panašius objektus, naudojant pieštukus, flomasterius, guašą, akvarelę, kreideles ar bet kokias kitas priemones.

11,99 EUR
0 Atsiliepimas (-ai)

Stereogramų paslaptys

Šį ypatingą leidinį, skiriame kiekvienam vaikui ir suaugusiajam, ieškančiam originalaus būdo, kaip atitrūkti nuo kasdienybės ir atsipalaiduoti. Rekomenduojame visiems, mėgstantiems galvosūkius ir sudėtingesnius iššūkius, pasirengusiems pasinerti į magišką trimačių paveikslėlių pasaulį. Knygoje rasite visą šūsnį stereogramų, kuriose reikės įžvelgti slypinčią prasmę ir nematomus vaizdus.

12,99 EUR
0 Atsiliepimas (-ai)

13 pasakų apie raganas: su dailininko Ojaro Mašidlausko iliustracijomis

Knygą sudaro 13 pasakų apie raganas su detaliomis ir spalvingomis dailininko Ojaro Mašidlausko iliustracijomis. Ragana lietuvių tautosakoje - dažnu atveju, blogus kėslus ir suktybes simbolizuojanti būtybė. Šio leidinio tikslas - perteikti pasakas vaikams su humoro gaida, siekiant pristatyti subtilesnį raganų įvaizdį ir iš esmės supažindinti su jų atsiradimo istorija.

9,99 EUR
0 Atsiliepimas (-ai)

Nėštukės užrašai: nuotaikų-nuotraukų albumas

„Nėštumo užrašai" – išskirtinio gyvenimo etapo vedlys ir prisiminimų sergėtojas. Jame ne tik rasite nuosekliai surašytas vaikelio vystymosi stadijas, bet ir galėsite papildyti savo informacija, kaip jaučiatės nėštumo metu, kokios emocijos ar poreikiai džiugina ir stebina.

Išskirtinė dienoraščio galimybė – sukelti kassavaitinio nėštumo nuotraukas. Juk taip smagu stebėti, kaip auga pilvelis! Surašykite visas emocijas į šį dienoraštį ir jis taps nuostabiu nėštumo istorijos prisiminimu.

10,98 EUR
0 Atsiliepimas (-ai)

Kalėdų belaukiant... Alina Vyšniauskienė

Kalėdinių pasakų rinkinys vaikams – nuotaikingi Kalėdų miestelio elfų nuotykiai. Istorijose veikia trylika skirtingų elfų ir Kalėdų Senelis. Kasdien elfai tvarkosi, sportuoja, vaidina, gieda giesmes bei puošia miestelį laukdami Kalėdų. Pasakojimai sutampa su advento kalendoriumi ir padeda nuosekliai sekti gruodžio mėnesio dienas bei sustiprinti tikėjimą Kalėdų stebuklais.

Istorijose akcentuojama draugystė, savitarpio supratimas, pagalba bei savitumas. Kiekvienas elfas yra nepakartojamas ir savaip ypatingas.

9,99 EUR
0 Atsiliepimas (-ai)

Skruzdėlytės Greitutės nuotykiai Vytautas Tamulaitis

Pasaka–apysaka „Skruzdėlytės Greitutės nuotykiai" buvo išleista 1935 metais. Debiutas sulaukė sėkmės ir nulėmė tolesnį V. Tamulaičio kelią. Pasakos–apysakos veiksmas vyksta spalvingame vabalijos pasaulio fone. V. Tamulaitis pirmas lietuvių vaikų literatūroje taip atidžiai pažvelgė į vabalų vabalėlių pasaulį. Jam svarbu parodyti tų gyvūnėlių žemę tokią, kokia ji yra. Tai patvirtina ir žodžiai, pasakyti jubiliejinio gimtadienio proga: „Mano vabaliukų gyvenimo kasdienybė yra tikra. Pasaka ji tik tiek, kad jie kalba mūsų kalba." Vabalai pasirodo pačiomis ryškiausiomis ir dažnai netikėčiausiomis pusėmis, jų poelgiai primena sudėtingus žmonių santykius.

IŠPARDUOTA

Scroll