Kalėdų belaukiant...

Alina Vyšniauskienė
0 Atsiliepimas (-ai)

Kalėdinių pasakų rinkinys vaikams – nuotaikingi Kalėdų miestelio elfų nuotykiai. Istorijose veikia trylika skirtingų elfų ir Kalėdų Senelis. Kasdien elfai tvarkosi, sportuoja, vaidina, gieda giesmes bei puošia miestelį laukdami Kalėdų. Pasakojimai sutampa su advento kalendoriumi ir padeda nuosekliai sekti gruodžio mėnesio dienas bei sustiprinti tikėjimą Kalėdų stebuklais.

Istorijose akcentuojama draugystė, savitarpio supratimas, pagalba bei savitumas. Kiekvienas elfas yra nepakartojamas ir savaip ypatingas.


Bendra Informacija
Leidėjas: Maketonas
Išleidimo metai: 2019
Formatas: 2.3 x 30 x 22 cm
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 208
ISBN 9786099610207
9,99 EUR
Su mokesčiais
Turime sandėlyje:

Pirkti

Ar yra Kalėdų Senelis? Iš kur jis atsirado? Kaip jis gamina dovanas? Kas pristato jam laiškus? Kada jis pradeda ruoštis šventėms? Kas jam siuva kostiumą? Kaip atrodo jo namai? Kas prižiūri elnius? Kaip jis viską suspėja? – Į šiuos ir daugybę kitų panašių klausimų mažyliai ras atsakymus šioje knygoje. Atsakymas po atsakymo sukuria dar vieną personažą, priskiria jam svarbias pareigas ir apgyvendina pačioje stebuklingiausioje vietoje – tolimoje Šiaurėje.

Visą gruodžio mėnesį Kalėdų miestelyje knibždėte knibžda superherojai, jiems taip pat išaušta „blogo plauko dienos”, o bandydami įveikti sunkumus ir padėti draugams, jie kuria stebuklingą Kalėdų istoriją, diena po dienos sugulusią į šios knygos puslapius.

Scroll